Rozstrzygnięcie szkolnych konkursów, zorganizowanych z okazji „Europejskiego Tygodnia Świadomości Dysleksji’ 2020”

W dniach 20-21.10.2020r. podsumowano i rozstrzygnięto konkursy, do których zaproszono uczniów z okazji obchodów ETŚD’2020. Na konkurs wpłynęło wiele pięknych prac, które można podziwiać na wystawie konkursowej na górnym korytarzu. Poniżej prezentujemy laureatów konkursów:
Konkurs plastyczny dla uczniów klas 0-III „Okładka lub ilustracja do mojej ulubionej bajki/książki”
Laureaci w kategorii okładka lub ilustracja:
I miejsca: Julia Kiszel, kl. III b, Miłosz Brunowski, kl. III a, Helena Lachowicz, I a
II miejsca: Mikołaj Zając, kl. II c, Wiktoria Hałasa, kl. II a, Gabriela Osmańska, kl. III b, Urszula Nowak, kl. I b
III miejsca: Jagoda Szczepanik, I a, Zuzanna Kudelska II a, Lena Niźnikowska, II c, Aleksandra Pałys, kl. III a więcej