Rozstrzygnięcie konkursu szkolnego w ramach programu ,,Znajdź właściwe rozwiązanie”.

Uczniowie klas szóstych po zakończeniu realizacji programu ,,Znajdź właściwe rozwiązanie” przystąpili do testu wiedzy z zakresu profilaktyki antynikotynowej. Program realizowany był pod patronatem Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Hrubieszowie.

Laureatami testu zostali:
Jakub Chomiak, klasa 6c
Maciej Zająć, klasa 6c
Kacper Kasprzak, klasa 6d
Dominika Zezula, klasa 6b
Hanna Gidzińska, klasa 6b
Wiktoria Dec, klasa 6b
Aleksandra Raczyńska, klasa 6d.

Gratuluję wszystkim wiedzy na temat szkodliwości palenia tytoniu, a szczególnie Jakubowi Chomiakowi, który jako jedyny bezbłędnie rozwiązał test.

Informuję, że nagrody można odbierać we wtorki i czwartki od godziny 10.00 do godziny 12.00 w gabinecie pedagoga Anny Karkuszewskiej .

Nagrody ufundowała Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Hrubieszowie, w ramach realizacji programu ,,Profilaktyka na co dzień”. Koordynator pedagog szkolny Anna Karkuszewska.