WALENTYNKI 2020

Dnia 14 lutego obchodziliśmy w naszej szkole Walentynki. Jak każdego roku, przez kilka dni uczniowie mieli możliwość wrzucania kartek do specjalnie przygotowanych skrzynek umiejscowionych w bibliotece szkolnej, w świetlicy i na szkolnych korytarzach. W rolę listonoszy wcielili się Jakub Tomiło i Jakub Bajerczak z klasy 3c, Maja Wilkos, Marta Burda, Oliwia Pieczkowska, Karol Bławacki, Antonina Suchecka, Martyna Wilkos, Aleksandra Szymko, Paweł Grzeszczuk i Filip Szala z klasy 7b. Wykonaniem skrzynek oraz segregacją korespondencji zajęły się Wiktoria Laskowska i Jagoda Natucka z klasy 8b. W segregowaniu pomogły także Monika Symczuk i Martyna Mielniczuk z klasy 6c. Uczniowie z Samorządu Uczniowskiego przygotowali plakaty z życzeniami walentynkowymi w języku angielskim oraz rosyjskim. Dziękujemy serdecznie opiekunom, a także uczniom Samorządu Uczniowskiego oraz Małego Samorządu Uczniowskiego za współpracę i pomoc.

Największym szczęściem jest przekonanie, że jesteśmy kochani, tacy, jacy jesteśmy, a raczej pomimo tego, jacy jesteśmy.” (Victor Hugo)

Organizatorzy:

Justyna Przybik