DOMOWY TEATRZYK – CZĘŚĆ 2

Prezentujemy kolejny teatrzyk kukiełkowy p. t. „Bajka o gęsim jaju, raku Nieboraku, kogucie Piejaku, kaczce Kwaczce, kocie Mruczku, i o psie Kruczku” z cyklu „ Wesołe historie” Ewy Szelburg – Zarembiny, który przygotowały pedagog Małgorzata Barańska i psycholog Iga Barańska z PPP.

Jest to jedna z dziewięciu pełnych humoru bajek „łańcuszkowych”, opartych na zabawowych dialogach i powtarzankach, typowych dla samorodnej twórczości dziecięcej, napisanych poetycką prozą przeplataną wierszem. Przedstawienie zostało zrealizowane w domowym zaciszu w czasie zagrożenia epidemicznego.

Źródło: Ewa Szelburg – Zarembina „Wesołe historie”

Życzymy przyjemnych wrażeń podczas oglądania tego spektaklu. Prosimy o wysyłanie prac dziecięcych, podpisanych imieniem dziecka wykonanych po obejrzeniu teatrzyków na adres email poradni ppphrub@wp.pl

Wysłanie pracy jest równoznaczne ze zgodą na publikację pracy przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Hrubieszowie