Dzień Życzliwości- wyniki konkursu

Konkurs polegał na wykonaniu kartki, plakatu lub rysunku z życzeniami z okazji „Dnia Życzliwości”. Organizatorem konkursu był Szkolny Klub Mediatora.
W konkursie nagrodzono następujących uczniów:
Laureaci:
1. Julia Wiśniewska, kl. IIa
2. Antoni Panasiewicz, kl.IIIc
3. Oskar Urbaniak, kl. IVa
4.Maja Palczyńska, kl. Va
5.Maciej Zając, kl. VIIc
6. Klaudia Adamczuk, kl. VIIIc
7. Kornelia Kruk, VIIIc
Wyróżnieni:
1. Mikołaj Karpiuk, kl. IIIb
2. Eryk Bobak, kl. IVc
3. Dawid Brzyski, kl. Va
4. Karol Stadnicki, kl. Va
5. Kateryna Ivansova, kl. Va
6. Paweł Karkuszewski, kl.VIIc

Dziękujemy za wszystkie prace zgłoszone do konkursu i gratulujemy Wam talentu. „Pozytywne” nagrody i dyplomy czekają na Was i zostaną wręczone w najbliższym możliwym czasie. Wszyscy pozostali uczestnicy konkursu otrzymają podziękowania za udział w konkursie. Życzymy Wam zdrowia i uśmiechu na co dzień. Szczególne uściski kierujemy do mediatorów rówieśniczych ze Szkolnego Klubu Mediatora na czele z: Olą Szymko, Agatą Czajkowską oraz Gabrysią Senkowską, którzy w zaangażowany sposób włączyli się w organizację święta „Dzień Życzliwości wspierany przez mediatorów rówieśniczych”.