Dzień Edukacji Narodowej – 2020

13 października 2020 r. w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystość przybyli nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi oraz uczniowie. W części artystycznej uczniowie z klas 3c oraz uczennice z klasy 7b pod kierunkiem pani Joanny Nazar, Moniki Czulak, Pauliny Seweryn, Sylwii Wojak zaprezentowali skecz dotyczący zdalnego nauczania. Podczas występu nie zabrakło też pięknych wierszy, piosenek, które uczniowie przygotowali pod kierunkiem pani Joanny Nazar i pana Arkadiusza Mielniczka. Dekorację wykonały panie: Arleta Kowalska i Ewa Filipowicz-Sidorczuk.
W części oficjalnej głos zabrała pani dyrektor Edyta Kucharska, która złożyła serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły, podziękowała za trud wkładany każdego dnia w kształcenie i wychowanie młodych pokoleń oraz wręczyła Nagrody Dyrektora wyróżniającym się nauczycielom: J. Bartnik, M. Czulak, J. Filipowicz, A. Kolano, M. Korneluk, B. Kozielewicz, R. Paczała, J. Przybik, E. Szostak, M. Serafin, I. Tarcz, S. Wojak oraz wszystkim pracownikom administracji i obsługi.
W tym dniu nauczyciele za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej otrzymali także Nagrodę Burmistrza Miasta Hrubieszowa: D. Cybula,
A. Karkuszewska, A. Suwała.
Samorząd Uczniowski przygotował i wręczył wszystkim nauczycielom kartki okolicznościowe z życzeniami.