„TO JEST KTOŚ” SPOTKANIE Z GWIAZDĄ Tomaszem Kiełbowiczem

Absolwent naszej szkoły, jeden z najlepszych piłkarzy Legii Warszawa w całej historii klubu, reprezentant Polski był gościem w naszej szkole. Pan Tomek przyjechał specjalnie do nas z Warszawy, mimo nawału obowiązków związanych z pracą skauta (wyszukiwacza talentów) warszawskiego klubu. Były wspomnienia, opowieści oraz pytania do naszego gościa. Zastępca Burmistrza miasta Pan Paweł Wojciechowski wręczył w imieniu Burmistrza Miasta Medal Stulecia Hrubieszowskiego Sportu, zaś od nas Pan Tomek otrzymał pamiątkową statuetkę.
Spotkanie było także okazją do uhonorowania drużyny, która w składzie – Wojciech Malinowski, Karol Krajewski, Kajetan Szewca, Mikołaj Gardzioła dzień wcześniej zdobyła mistrzostwo województwa w sztafetowych biegach przełajowych.
Nie obyło się także bez turnieju piłki nożnej. Podsumowaniem naszego spotkania był mecz między uczniami i nauczycielami. W drużynie nauczycieli wstąpił Tomasz Kiełbowicz, zaś drużynę uczniów wspomógł syn naszego gościa jedenastoletni Michał Kiełbowicz, uznany najlepszym zawodnikiem meczu.

źródło zdjęć: lubiehrubie