Wizyta przygotowawcza w ramach projektu „Zagraniczna mobilność edukacyjna uczniów i kadry edukacji szkolnej”

W trosce o zapewnienie najwyższego poziomu realizowanego przez uczniów naszej szkoły projektu „Zagraniczna mobilność edukacyjna uczniów i kadry edukacji szkolnej” realizowanego ze środków programu FERS na zasadach Programu Erasmus+ sektor Edukacja szkolna, nr projektu: 2022-2-PL01-KA122-SCH-000096582, w dniach 24.01.- 26.01.2024 nauczyciele udali się na wizytę przygotowawczą do Granady. W czasie wizyty odwiedzono Centro Ave Maria San Cristobal, szkołę o długiej i bogatej tradycji. Poza długą historią, jest szkołą z prawdopodobnie najładniejszymi widokami w Granadzie, o czym będą mogli się przekonać już niedługo nasi uczniowie. Podczas spotkania z władzami szkoły hiszpańskiej został ustalony harmonogram pobytu i działań projektowych, jakie będą realizowane w trakcie mobilności zagranicznej uczestników. Sprawdzono warunki zakwaterowania i wyżywienia oraz uzgodniono zasady pobytu naszych uczniów w Granadzie.

Projekt możemy realizować dzięki wsparciu pani Marty Majewskiej – Burmistrz Miasta Hrubieszowa oraz Hrubieszów Miasto z Klimatem, za co serdecznie dziękujemy.