Podsumowanie kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł’ 2022 Zachowaj Trzeźwy Umysł

W dniu 12.06.2023r. W Urzędzie Miasta Hrubieszowa odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom ogólnopolskich konkursów pod patronatem ZTU. Pani Burmistrz Marta Majewska wręczyła nagrody następującym laureatom z naszej szkoły, nagrodzonym w konkursie plastyczno -literackim pt. „Nie czas na nudę”: Pola Pachniewska z kl. 2a (opiekun p. Małgorzata Serafin), Adrianna Mazurek z kl. 2a( opiekun p. Małgorzata Serafin), Lena Niźnikowska z kl. 4c(opiekun: p. Joanna Bartnik) oraz Nikola Pietryna z kl. 6b(opiekun p. Ewa Filipowicz- Sidorczuk). Uczniowie kl. 8a wraz z wych. p. Malgorzatą Greszetą odebrali nagrody za zwycięstwo w konkursie filmowym pt.. „ Nie czas na nudę”. Wszystkim laureatom gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnej, tegorocznej edycji konkursu.

Koordynatorzy ZTU w SP nr 1 w Hrubieszowie : Marta Kuczyńska i Anna Karkuszewska