Trzymaj Formę! – rozstrzygnięcie konkursu.

W Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym „Trzymaj Formę!”, którego głównym celem jest edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród młodzieży szkolnej poprzez promocję zasad aktywnego stylu życia i zbilansowanej diety, uczestniczyły klasy piąte. Program realizowany był pod patronatem Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Hrubieszowie.

W ramach programu zajęcia były prowadzone przez dietetyka panią Anną Wiśniewską oraz pedagoga szkolnego. Podczas nauczania zdalnego uczniowie otrzymywali prezentacje zgodnie z założeniami programu. Ponadto ogłoszono konkurs pod hasłem ,,Zdrowo i kolorowo” na przepis kulinarny.

Laureatami konkursu zostali:

1 miejsce – Zuzanna Mróz, klasa 5c
2 miejsce – Jakub Prokop, klasa 5a
wyróżnienie – Tomasz Pawlos, klasa 5a

Informuję, że nagrody można odbierać we wtorki i czwartki od godziny 10.00 do godziny 12.00 w gabinecie pedagoga Anny Karkuszewskiej.

Nagrody ufundowała Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Hrubieszowie, w ramach realizacji programu ,,Profilaktyka na co dzień”. Koordynator pedagog szkolny Anna Karkuszewska.