Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

26 czerwca w murach naszej „Jedynki” rozbrzmiał ostatni przed wakacjami dzwonek. W szkole pojawili się uczniowie grupy 0 oraz klas 1 – 7, aby spotkać się ze swoimi wychowawcami w salach lekcyjnych i odebrać wypracowane świadectwo. Uczniowie przychodzili na spotkania wg wyznaczonego harmonogramu i z zachowaniem reżimu sanitarnego.
Uczniowie klas 8, którzy w tym roku szkolnym kończą swoją przygodę ze szkołą podstawową, mieli uroczyste zakończenie na sali gimnastycznej. Każda z trzech klas miała zorganizowaną odrębną uroczystość, na której pojawili się przedstawiciele Urzędu Miasta – pani Monika Podolak i pan Radosław Szkudziński oraz przedstawiciele Rady Rodziców. Podczas krótkiej akademii odbywało się wbijanie pamiątkowych gwoździ w drzewiec sztandaru, wręczanie nagród i podziękowań uczniom oraz rodzicom, którzy angażowali się w życie klasy i szkoły.
Przed nami okres wakacji. Wszystkim życzymy, aby były przede wszystkim bezpieczne i zdrowe oraz pełne radości, zasłużonego odpoczynku i wielu pięknych chwil.