WYCIECZKA DO BAŁTOWA

3 czerwca 2022r. uczniowie kl. 1b, 2a oraz kilku uczniów z kl. 2b, 3a i 3c uczestniczyło w wycieczce do Bałtowa. Opiekę nad dziećmi w tym dniu sprawowały panie: Katarzyna Sztuk, Monika Korneluk, Justyna Przybik oraz rodzice.

Zwiedzanie rozpoczęliśmy od spaceru po Dolnym Bałtowskim Zwierzyńcu. Byliśmy także w Zwierzyńcu Górnym, gdzie  mieliśmy możliwość przejażdżki schoolbusem i obserwacji życia egzotycznych zwierząt. W Parku Miniatur podziwialiśmy zamki, pałace i kościoły wybudowane w Polsce wiele lat temu. Wędrując ścieżkami JuraParku widzieliśmy modele dinozaurów i innych prehistorycznych stworzeń, które zrobiły na nas ogromne wrażenie, gdyż były naturalnej wielkości. Emocjonalnym punktem wycieczki było Oceanarium. Dzięki nowoczesnej technologii dowiedzieliśmy się, jak wyglądało podwodne życie miliony lat temu. Równie fascynująca była wizyta w kinie 5D. Dużą radość sprawił dzieciom pobyt w Parku Rozrywki, gdzie mogły korzystać ze wszystkich atrakcji proponowanych przez Bałtowski Kompleks Turystyczny. Uwieńczeniem wycieczki była wizyta w sklepie z pamiątkami.
          Z Kariny Dinozaurów wróciliśmy bardzo zadowoleni i pełni pozytywnych wrażeń.