Konkurs SKO „MOJA SKARBONKA” dla uczniów klas I-III rozstrzygnięty!

Rozstrzygnięto konkurs SKO pt. „Moja skarbonka”. Konkurs ten, zorganizowany został przez opiekunów Szkolnej Kasy Oszczędności. Miał na celu nie tylko propagowanie idei oszczędzania, ale też podjęcie problemu ochrony środowiska. Uczniowie klas I-III, okazali się arcymistrzami upcyklingu. Stare puszki, puste słoiki, korki, pudełka,butelki plastikowe to śmieci, które zainspirowały dzieci do stworzenia Eko-skarbonek. Łącznie w konkursie udział wzięło 31 prac. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni za wkład w wykonanie skarbonki, która pełni niezwykle ważną funkcję w naszym życiu. Sponsorem nagród i gadżetów był bank PKO BP w Hrubieszowie.
Pomysłowością, zaangażowaniem i estetyką wykonania prac, wykazali się uczniowie:
klasa 1a: Zuzanna Kuras, Jagoda Migas, Nikola Pudlak, Ula Ufnal.
klasa 1b: Laura Kusiak, Feliks Pańko, Mikołaj Wsolak.
klasa 2a: Zuzanna Korneluk, Franciszek Socha, Joel Miłosz, Julia Momot.
klasa 2b: Amelia Błaszczuk, Eliza Sułek, Marcel Jankowski, Nina Lewandowska.
klasa 2c: Emma Sadova, Nikola Białek, Maja Buryś, Nikola Ciucka, Maja Chadaj, Bartosz Grabowski, Karolina Kosel, Aleksandra Dragon, Sebastian Białek, Szymon Załoga.
klasa 3a: Michał Nowacki, Bartłomiej Szymański, Ada Kowalczuk, Patrycja Kotko.
klasa 3b: Magdalena Konopko, Dawid Prystupa.

Dziękujemy wolontariuszom SKW w osobach: Kamili Chedczuk, Julii Nalepie, Hannie Nosko, Natalii Trzustkowskiej za pomoc w przeprowadzeniu i ocenie prac konkursowych.
Opiekunowie SKO-Anna Karkuszewska, Anna Suwała.