Program „Jestem bezpieczny” dla czwartoklasistów

W dniu 18.11.2019r., w Szkole Podstawowej Nr 1 w Hrubieszowie odbyły się zajęcia profilaktyczne według programu prewencyjnego „Jestem bezpieczny”. W zajęciach uczestniczyli uczniowie klasy IV a, którzy zdobyli oraz utrwalili wiedzę z zakresu bezpieczeństwa w różnych sytuacjach życia codziennego oraz dowiedzieli się o odpowiedzialności karnej nieletnich. Na zakończenie spotkania uczniowie otrzymali książeczki edukacyjne poruszające kwestie bezpieczeństwa na co dzień. Realizatorami zajęć w ramach programu byli: przedstawiciel KPP w Hrubieszowie pan Jarosław Karkuszewski oraz przedstawiciel Straży Miejskiej w Hrubieszowie pan Krzysztof Hajkiewicz, którzy już niebawem odwiedzą na zajęciach uczniów klas piątych oraz szóstych.