Dzień Otwarty

Dnia 27 lutego w naszej szkole gościliśmy wyjątkowych gości w ramach Dnia Otwartego. Naszą placówkę odwiedzili przyszli pierwszoklasiści oraz kandydaci do grupy „zerowej” na rok szkolny 2020/2021. Dzieci obejrzały przedstawienie przygotowane przez p. Katarzynę Sztuk i p. Monikę Korneluk. Następnie w grupach, pod opieką wyznaczonych nauczycieli, zwiedzały szkolę. Mogły zobaczyć nowo otwartą pracownię komputerową, pokazy chemiczne, bibliotekę i świetlicę oraz pracownię przyrodniczą, w której między innymi poznawały świat przez szkło mikroskopów. Poza tym dzieci uczestniczyły w zajęciach ruchowych i tańcach. Na zakończenie otrzymały modele samolotów przygotowane przez modelarzy UKS Jedynka, a także pamiątkowe foldery.

Dziękujemy dzieciom, rodzicom i opiekunom za przybycie.

Do zobaczenia we wrześniu!