Integracyjne zajęcia filatelistyczne

12.10.23r. uczniowie klasy 3 a brali udział w integracyjnych zajęciach filatelistycznych w Powiatowym Ośrodku Placówek Szkolno – Wychowawczych w Hrubieszowie. Mieli możliwość współpracy i wspólnej zabawy ze swoim rówieśnikami z tej placówki. Były zagadki, quizy, nagrody, malowanki, klasery, poczta serc, a wszystko związane ze znaczkiem pocztowym. Czas upłynął uczestnikom niepostrzeżenie dzięki atrakcyjnej formie zajęć przygotowanej przez pana Pawła Nowaka, za co Panu serdecznie dziękują. Słowa wdzięczności kierują również do pani Kingi Cierech oraz Małgorzaty Waszyńskiej, dzięki którym doszło do tego spotkania. Szczególne podziękowania składają również paniom wychowawczyniom, ich wychowankom, którzy zechcieli wziąć w nim udział, a przede wszystkim paniom dyrektorkom Ośrodka, pani Katarzynie Lachowskiej oraz pani Edycie Targońskiej, które umożliwiły taką niezapomnianą wizytę w placówce.