„Jak powstaje plotka! „

Któż z nas w dzieciństwie nie brał udziału w grze zwanej „głuchy telefon”? Wszyscy pamiętamy widok grupki rozbawionych malców, którzy szepczą sobie coś do ucha, śmiejąc się i bawiąc przy tym doskonale. I cóż oto się dzieje? Mija kilka lat, pewne elementy zmieniają się nie do poznania, ale zasada zabawy pozostaje. Tym razem już nie „maluchy” kontynuują tradycję i każdego dnia rozgrywają kilka rund ulubionej w dzieciństwie gry. O czym tu mowa? O plotkowaniu oczywiście! Pewnie wielu z Was pomyślało właśnie „No tak, ale przecież ja nie plotkuję.”
Uczniowie klasy 6 c z wychowawcą panią Moniką Jakoś – Wór wzięli udział w zajęciach pt. „Jak powstaje plotka! „, poprowadzonych przez Panią Beatę Panasiewicz z Miejskiej Biblioteki Publicznej.