„Hokus pokus, czary mary…”

30 listopada przedszkolaki z oddziału przedszkolnego wypowiadając to zaklęcie wyrażały pragnienie, aby andrzejkowe wróżby się spełniały. Właśnie w tym dniu dzieci miały okazje przenieść się w magiczny świat wróżb i poznać swoją bliższą i dalszą przyszłość. Nie zabrakło  przekłuwania serduszek z imionami, losowania swoich przyszłych zawodów, a także ustawiania butów, aby sprawdzić, który chłopiec pierwszy się ożeni i która dziewczynka pierwsza wyjdzie za mąż. Zorganizowane tradycyjne wróżby wywołały tajemniczą atmosferę magii. Przyniosły przedszkolakom wiele radości oraz były okazją do wspólnej zabawy.

Czy wróżby się spełnią? Czas pokaże. Pewne jest to, że przyniosły nam wiele radości i były okazją do wspólnej zabawy.