DZIĘKUJEMY ZA WASZE WIELKIE SERCA!

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom naszej szkoły, którzy wsparli prowadzoną przez nas akcję pomocy dzieciom przebywającym na oddziale dziecięcym Szpitala Powiatowego im. Świętej Jadwigi Królowej w Hrubieszowie. Zebraliśmy mnóstwo pluszaków, zabawek, książek, gier, puzzli, kredek, kolorowanek i bloków do rysowania. Świta Świętego Mikołaja, a więc uczniowie klasy 8a (Karol Konopko w roli Świętego oraz jego pomocnicy – Wiktoria Furman, Milena Chabros, Patryk Pomianowski, Kacper Wójcik i Tomek Zając) udali się z podarunkami do szpitala 5 grudnia. Każdy pacjent dostał pluszaka, zaś pozostałe przybory zostały w świetlicy, aby umilić dzieciom pobyt w szpitalu. Radość w oczach najmłodszych była bezcenna. Dziękujemy!!!

Justyna Przybik

Paulina Seweryn