Projekt „Ruszaj na rower z ORLEN Paliwa”

Szanowni Państwo,

Spółka ORLEN Paliwa przygotowała projekt skierowany do dzieci w wieku 6 – 11 lat, mający na celu upowszechnianie aktywności sportowej wśród dzieci poprzez zabawę i edukację w zakresie jazdy na rowerze oraz kolarstwa. Projekt będzie prowadzony przy współpracy z Czesławem Langiem, wicemistrzem olimpijskim, organizatorem Tour de Pologne Junior.

Projekt został zatytułowany „Ruszaj na rower z ORLEN Paliwa” i będzie trwał w okresie od 30 czerwca do 15 września br.

Mając na uwadze zachowanie bezpieczeństwa związanego z Covid-19, Projekt został przygotowany w formie on-line, z wykorzystaniem platformy Zoom.

W ramach Projektu zostało zaplanowanych 9 spotkań on-line, podczas których dzieci m. in.:

·       poznają wicemistrza olimpijskiego, Czesława Langa oraz jego drogę do sukcesu,

·       dowiedzą się od ekspertów ciekawych informacji o kolarstwie,

·       poznają młodego kolarza, uczestnika Tour de Pologne Junior,

·       poznają zasady bezpiecznej jazdy na rowerze,

·       wezmą udział w zabawach i konkursach z nagrodami.

Projekt zakłada wiele ciekawych spotkań on-line oraz konkursów, w ramach których można wygrać atrakcyjne nagrody, udział w paradzie Tour de Pologne Junior w Krakowie, a także bony do Decathlon.

W związku z powyższym zapraszamy dzieci w wieku 6-11 lat  do udziału w naszym Projekcie.

Pozdrawiamy,

Dział Marketingu i Komunikacji