Uroczyste wręczenie nagród za ogólnopolski konkurs plastyczno -literacki pod patronatem „Zachowaj Trzeźwy Umysł”

Uczniowie naszej szkoły zostali laureatami ogólnopolskich wyróżnień w konkursie plastyczno-literackim pt. „Szczęśliwa chwila, szczęśliwy dzień, szczęśliwe życie…”, organizowanym w ramach ogólnopolskiej kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł’2021”.
W dniu 23.05.2022r., w Urzędzie Miasta Hrubieszowa odbyła się uroczystość wręczenia laureatom dyplomów i nagród, ufundowanych przez organizatora konkursu SPiDR Poznań oraz Gminę Miejską Hrubieszów. Nagrody wręczyła uczniom Pani Burmistrz Marta Majewska oraz Pani Agnieszka Wróblewska

Gratulujemy następującym uczniom oraz ich opiekunom i rodzicom:
1.Dawid Gołębiowski, grupa „0”, obecnie klasa Ib, opiekun: pani Joanna Sawicka.
2.Michał Nowacki, klasa Ia, obecnie klasa IIa, opiekun: pani Katarzyna Sztuk.
3.David Keneth, klasa Ia, obecnie klasa IIa, opiekun: pani Katarzyna Sztuk.
4.Paula Wilczyńska, klasa IIIa, obecnie klasa IVa, opiekun: pani Małgorzata Serafin.
5.Karolina Danilczuk, klasa IIIa, obecnie klasa IVa, opiekun: pani Małgorzata Serafin.
6. Lena Niźnikowska, klasa IIc, obecnie klasa IIIc, opiekun: pani Joanna Bartnik.
7.Marcin Lackowski, klasa Va, obecnie klasa VIa, opiekun: pani Ewa Szostak.
Na uczniów, oprócz nagród, czekał także pyszny poczęstunek, oraz miłe spotkanie z nagrodzonymi uczniami ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Hrubieszowie.
Gratulujemy sukcesów i zapraszamy uczniów „Jedynki” do udziału w tegorocznej edycji konkursu plastyczno-literackiego pod patronatem ZTU pt. „Nie czas na nudę”. Na Wasze prace czekamy do 15 czerwca 2022r.

Koordynatorzy programu „Zachowaj Trzeźwy Umysł” w SP Nr 1
w Hrubieszowie-Marta Kuczyńska i Anna Karkuszewska, pedagodzy szkolni