XI ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

1 października 2021 r. jak co roku wzięliśmy udział w kolejnej, już XI edycji Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Uczniowie klas 3-8 i klasy 2a szkoły podstawowej mieli okazję wykazać się znajomością tabliczki mnożenia. Nad przebiegiem konkursu czuwały panie: Małgorzata Szumiata, Anna Suwała, Edyta Miller – Wiatrowska i Monika Jakoś Wór.

Uczniowie uzupełniali karteczki z przykładami tabliczki mnożenia na czas. Ci, którzy jako pierwsi oddali poprawnie wpisane wyniki otrzymali pamiątkowe dyplomy z tytułem „Klasowego Mistrza Tabliczki Mnożenia”. Gratulujemy zwycięzcom!

Tytuły Klasowych Mistrzów Tabliczki Mnożenia otrzymali następujący uczniowie:

klasa 2a – JAKUB KALBARCZYK

klasa 3a – PAULINA KARCZ

klasa 3b – ADAM SZCZUR

klasa 3c – MARIA STEPANIUK

klasa 4a – ALEKSANDRA PAŁYS

klasa 4b – GABRIELA OSMAŃSKA

klasa 4c – WOJCIECH RODZIK

klasa 5a – NIKOLA NOWAK

klasa 5b – DAWID DWORAK

klasa 5c – LIDIA GRAB

klasa 6a – MATEUSZ BUCZEK

klasa 7a – PAWEŁ STANKIEWICZ

klasa 7b – OLIWIA KISIELEWICZ

klasa 7c – WIKTORIA KORZENIOWSKA

klasa 7d – ALEKSANDRA RZĄD

klasa 8a – KAJA GROSMAN

klasa 8b – MACIEJ OBSZYŃSKI

klasa 8c – MONIKA SYMCZUK

klasa 8d – KONRAD LITWIŃCZUK

Dziękujemy wszystkim nauczycielom za pomoc w przeprowadzeniu konkursu a mistrzom tabliczki mnożenia życzymy licznych sukcesów matematycznych.