MSU

Wybory do Małego Samorządu Uczniowskiego rok szkolny 2023/2024

22.09.2023 roku odbyły się wybory do MSU, podczas których uczniowie klas 2 i 3 wybierali przedstawicieli do Rady Samorządu. Zanim oddano głosy, każdy z kandydatów zaprezentował się. W wyniku tajnego głosowania przewodniczącą została Nina Lewandowska z klasy 3b, zastępcami Julia Tomiło z klasy 3b i Szymon Krawiec z klasy 2a. Nad przebiegiem wyborów czuwali opiekunowie MSU w składzie: p. Katarzyna Sztuk, p. Monika Korneluk i p. Marta Rutkowska. Gratulujemy i życzymy sukcesów w pracy na rzecz społeczności szkolnej!

MSU pamięta…

8.11.2022r. przedstawiciele Małego Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunami przygotowali wiązankę, którą złożyli na grobach Legionistów poległych za wolność naszej Ojczyzny w latach 1918-1920.
Podczas pobytu na cmentarzu uczniowie wysłuchali krótkiej lekcji historii, odmówili modlitwę i zapalili symboliczny znicz.

 

WYBORY DO MSU

         27.09.2022r. odbyły się wybory do Małego Samorządu Uczniowskiego. W obecności opiekunów p. Agnieszki Kolano, p. Moniki Korneluk i p. Katarzyny Sztuk, kandydaci – uczniowie klas 2 i 3 pięknie się zaprezentowali. W swoich wystąpieniach proponowali wiele ciekawych działań i atrakcyjnych przedsięwzięć na rzecz naszej szkoły. Niektórzy przygotowali bardzo oryginalne i kolorowe plakaty wyborcze.

W wyniku tajnego głosowania do prezydium MSU zostali wybrani następujący uczniowie:

PRZEWODNICZĄCA: Jagoda Szczepanik  – kl. 3a

ZASTĘPCY: Karolina Banach – kl. 3a, Hanna Kisielewska – kl. 3b

Do rady MSU należą także:

  1. Julia Momot – kl. 2a
  2. Ada Mazurek – kl. 2a
  3. Nina Lewandowska – kl. 2b
  4. Zofia Lalik – kl. 2b
  5. Zuzanna Gruszka – kl. 2c
  6. Bartosz Dąbrowski – kl. 3a
  7. Helena Lachowicz – 3b

Gratulujemy i życzymy owocnej pracy w MSU w roku szkolnym 2022/2023.