Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Prusa w Hrubieszowie- Szkołą Myślenia Pozytywnego!

Nasza szkoła, już po raz kolejny, uzyskała certyfikat w ramach programu „Szkoła Myślenia Pozytywnego”, za aktywne uczestnictwo w działaniach, mających na celu poprawę dobrostanu i zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży, zgodnie z podejściem ogólnoszkolnego zaangażowania lokalnej społeczności.
W roku szkolnym 2022/2023 jesteśmy nadal w programie „Szkoła Myślenia Pozytywnego 2.0”!
W tym roku będziemy realizować bardzo ważne moduły tematyczne:
Moduł 1.Komunikacja międzykulturowa
Moduł 2. Rozwiązywanie konfliktów w środowisku szkolnym
Cieszymy się, że nadal jesteśmy w tak cennym, twórczym i potrzebnym programie. Dziękujemy organizatorom za pakiet powitalny, który z pewnością dobrze spożytkujemy. Zapraszamy do śledzenia naszych comiesięcznych zadań certyfikacyjnych, w ramach programu „SMP 2.0”.

Szkolny koordynator „SMP 2.0”- Marta Kuczyńska