Błękitna kolęda…

Dnia 19 grudnia do naszej szkoły zawitała świąteczna atmosfera. Wszystko za sprawą inscenizacji „Błękitna kolęda”. Piękna dekoracja, choinka, stół z białym obrusem i adwentowym wieńcem, polskie kolędy i piosenki świąteczne oraz stosownie dobrane teksty literackie pozwoliły nam wkroczyć w nastrój świąt. Inscenizacja zakończona była fragmentem Ewangelii wg św. Łukasza odczytanej przez księdza Witolda Bednarza.

Przestawienie przygotowały panie:p. Elżbieta Pochylczuk, p. Małgorzata Serafin, p. Małgorzata Sidorska i p. Marta Lackowska. Nad oprawą muzyczną czuwał p. Arkadiusz Mielniczek, a gustowną dekorację stworzyły: p. Arleta Kowalska i p. Ewa Filipowicz – Sidorczuk.

Serdecznie dziękujemy wszystkim występującym uczniom za ich zaangażowanie i piękny występ.