Szkolny Dzień Profilaktyki’2021Rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu Profilaktycznego

8 grudnia 2021r. odbył się Szkolny Dzień Profilaktyki, podczas którego zorganizowano warsztaty profilaktyczne dla klas V-VIII.
W ramach Szkolnego Dnia Profilaktyki, wszystkich uczniów zaproszono do udziału w konkursie profilaktycznym. Szkolny Konkurs Profilaktyczny w formie plastycznej zorganizowano w trzech kategoriach wiekowych; klasy I-III , klasy IV-V oraz klasy VI-VIII. Celem konkursu było propagowanie życia bez używek i zachowań ryzykownych oraz kształtowanie prawidłowych postaw w zakresie dbałości o zdrowie i bezpieczeństwo na co dzień. Wręczenie nagród oraz dyplomów odbyło się dnia 15 grudnia 2021r.
Konkurs pt. „Z-jak zdrowie, B-jak bezpieczeństwo, U-jak uważam na siebie i na innych”, organizator p. Marta Kuczyńska:
Laureaci konkursu w kategorii klas I-III:
I miejsce Gabriela Wojtiuk z kl. Ia
II miejsce: Aleksandra Paczos z kl. IIIa
IIII miejsce: Szymon Załoga z kl. Ic
Wyróżnienia:
1.Oliwia Sagadyn z kl. Ia
2. Agata Rojek, kl. Ia
3. Jakub Karpiuk, kl. Ib
4.Urszula Nowak, kl. IIb
5.Franciszek Socha, kl. Ia
6. Sebastian Wajda, kl. IIIa
7. Martyna Jasic, kll. IIIa
8. Lena Niźnikowska, kl. IIIc
9. Alan Tor, kl. Ia
10. Nina Lewandowska, kl. Ib
Laureaci konkursu w kategorii klas IV-V:
I miejsce: Nikola Pietryna, kl. Vb
II miejsce: Nikola Nowak, kl. Va
III miejsce: Maja Klimkowska, kl. IVa
Wyróżnienia:
1. Dawid Dworak, kl. Vb
2. Agata Szymańska, kl. Vb
3. Diana Słupska, kl. Vb
4. Wiktoria Dynkiewicz, kl. Vb
5. Jakub Bajerczak, kl.Vc
6. Karolina Danilczuk, kl. IVa
7. Karolina Grzegorczyk, kl. IVa
8. Martyna Balcer, kl. IVb
9. Oliwia Dudek, kl. IVb
10. Marcel Filipczuk, kl. Va
Konkurs pt. „Wybieram zdrowie”, organizator: p. Anna Karkuszewska
Laureat konkursu „Wybieram zdrowie”, w kategorii klas VI-VIII,
Olaf Lewandowski, kl. VIIa
Szkolny Dzień Profilaktyki, w tym Szkolny Konkurs Profilaktyczny, zorganizowany został przez pedagogów szkolnych w ramach realizacji autorskich programów profilaktycznych pt. „(U)ważna Profilaktyka” oraz „Moc jest w nas”. Wszystkie działania w ramach realizacji tych programów, sfinansowane były przez Gminę Miejską Hrubieszów, w ramach funduszy przyznanych szkole na wdrażanie profilaktyki w zakresie zapobiegania uzależnieniom od środków psychoaktywnych.