Pierwszy Dzień Wiosny

Dziś uczniowie naszej szkoły w zabawnej atmosferze witali Pierwszy Dzień Wiosny. Na tą okazję została przygotowana ciekawa gazetka szkolna oraz galeria plastyczna, pt. „Moje nadzieje związane z nadchodzącą wiosną”. Uczennice klasy 8b przygotowały i przeprowadziły Loterie fantową, która cieszyła się wielkim powodzeniem wśród najmłodszych. Celem Loterii było zebranie Kinder- niespodzianek dla dzieci z Ukrainy.(Akcja zostanie powtórzona 01.04.2022). Niektórzy uczniowie i nauczyciele wykazali się niezwykłą kreatywnością i przynieśli swoje rzeczy w czymś „innym” niż plecak. Chętni uczniowie z klas starszych wcielili się w rolę nauczycieli i przeprowadzili niecodzienne lekcje w młodszych klasach. Uczniowie klasy 4c pracowali w bibliotece szkolnej. Uczeń klasy 8d zainspirował swoich rówieśników kursem języka angielskiego online i pokazał jak korzysta z „The point”. Klasa 5c poznała zwyczaje związane z odpędzeniem zimy i wykonała Eco- Marzannę z produktów z recyklingu. Mamy nadzieję, że godnie przywitaliśmy wiosnę i zagości ona u nas na dobre.