DOBROSTAN

Udało się!!! Z dumą i radością ogłaszamy, że nasza szkoła otrzymała certyfikat programu „TU SIĘ DBA O DOBROSTAN”. 

 

***

Czas pracy nad autodiagnozą w naszej szkole trwa. Wysłałyśmy uzupełnione dokumenty oraz  kwestionariusze i teraz z niecierpliwością czekamy na dyplom certyfikacyjny. Trzymajcie kciuki, aby nam się udało zostać LIDEREM DOBROSTANU. 

Poza tym w ostatnim czasie ( raz w tygodniu) nauczyciele otrzymali do wysłuchania trzy projektowe  webinaria: „Dobrostan w szkole i w przedszkolu”, „Spacer diagnostyczny w szkole” oraz „Dobrostan to stan dynamiczny”. 

***

Z wielką radością informujemy, że nasza szkoła przystąpiła do projektu „TU DBA SIĘ O DOBROSTAN”. W ramach projektu korzystamy z wariantu – STUDIUM DOBROSTANU – AUTODIAGNOZA. Przedsięwzięcie realizowane jest na mocy umowy licencyjnej podpisanej z firmą SENSOR. 

Twórcy programu zakładają, że poczucie dobrostanu należy się wszystkim i my chcemy to zrealizować i zadbać o dobrostan uczniów oraz nauczycieli. Naszą przewodniczką na tej drodze będzie pani Ewa Radanowicz – Edukacyjny Zmieniacz, który NieDaSię zamienia w DaSię, ekspert ds. innowacji, przestrzeni i zmiany w edukacji. 

Szkolne koordynatorki projektu
Marta Kuczyńska
Marta Lackowska