Dzień Otwarty

29 lutego 2024 r. gościliśmy w murach naszej szkoły wielu siedmiolatków – przyszłych pierwszoklasistów oraz ich rodziców . Wszyscy nauczyciele oraz pracownicy szkoły zadbali, aby goście mogli w Dzień Otwarty Szkoły zapoznać się z naszą ofertą i poznać jej najważniejsze miejsca. Spotkanie z przybyłymi rodzicami i ich pociechami rozpoczęło się od zwiedzania szkoły. Na dzieci czekały gry, zabawy , niespodzianki. Goście oglądali sale lekcyjne, halę sportową, świetlicę, bibliotekę, pracownię komputerową, miejsca służące uczniom do zabaw i odpoczynku podczas przerw itp. Przede wszystkim jednak rodzice uzyskali szereg odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Na zakończenie spotkania, każdy rodzic otrzymywał folder szkoły, a pociecha upominek z logo szkoły.
Mamy nadzieję, że chwile spędzone z nami był czasem radości i zadowolenia.
Do zobaczenia!
Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy SP Nr 1 Hrubieszów