Spotkanie z seniorami w HDK

23 stycznia uczniowie klas 4a, 4b i 5c pod opieką wychowawczyń pań: Moniki Anigacz, Małgorzaty Szumiaty , Justyny Przybik oraz nauczycielek Anety Rycerz i Ilony Winogrodzkiej uczestniczyli w spotkaniu z seniorami w HDK w ramach realizacji innowacji pedagogicznej „Ja i senior – łączymy pokolenia”. Spotkanie miało na celu integrację młodego pokolenia z ludźmi starszymi z naszego otoczenia oraz uczczenie Dnia Babci i Dziadka. Uczniowie jedynki wręczyli seniorom drobne podarunki wykonane w szkole pod kierunkiem pani Ewy Filipowicz-Sidorczuk. O dobrą atmosferę zadbała pani Jola Głowacz zachęcając do różnych zabaw, wspólnego kolędowania i wykonania hitu seniorów na koncert finałowy WOŚP. Już nie możemy doczekać się kolejnych wspólnych zajęć! Dziękujemy za wspaniałe przeżycia i świetną zabawę!

Aneta Rycerz