Dzień Patrona Szkoły

Dzisiaj przypada wielkie święto naszej szkoły – Dzień Patrona. Niestety nie możemy spotkać się w szkole, aby uczcić postać Bolesława Prusa. Chcemy jednak zachować szkolną tradycję. Dlatego poniżej zamieszczamy prezentacje o naszym Patronie, twórczość uczniów oraz słowa i muzykę pieśni okolicznościowej. Poza tym prezentujemy zdjęcia, które biorą udział w konkursie FOTOSTORY Z PRUSEM. W ramach konkursu wybieraliśmy najciekawsze zdjęcie w przebraniu za jednego z bohaterów twórczości naszego wybitnego pisarza. Głosowanie odbywało się na profilu szkoły na Facebooku.  Do 19.05 najwięcej głosów w kategorii klas IV – VIII otrzymało zdjęcie Kamili Chwedczuk z klasy 5a. Natomiast w kategorii klas I – III otrzymaliśmy tylko  fotografię Mikołaja Zająca z klasy 1c.

Zapraszamy wszystkich do czytania, słuchania i oglądania.

Bolesław Prus – prezentacja

BOLESŁAW PRUS – prezentacja 2