Konkurs na klasowy plakat promujący właściwe zachowania uczniów

Pandemia choroby COVID-19, wywoływanej przez wirusa SARS-CoV-2, opanowała świat, w tym także Polskę. Dlatego wszyscy powinniśmy znać zasady i obowiązujące obostrzenia oraz dbać o ich przestrzeganie, by zmniejszyć ryzyko zachorowań  na COVID . Każdy z nas może zrobić wiele, by zminimalizować ryzyko tej choroby. Uczniowie z naszej szkoły zaprezentowali swoje wielkie zaangażowanie  i wykazali się  znajomością  zasad bezpieczeństwa przystępując do konkursu  klasowego i wykonując  plakat promujący właściwe zachowania uczniów wpływające na  zmniejszenie  ryzyka zachorowań  na COVID.

Komisja konkursowa w dniu  5.11. 2021r. dokonała oceny wywieszonych  plakatów klasowych pod kątem zgodności treści pracy z tematyką konkursu, wartości edukacyjnej, pomysłowości, jakości technicznej i estetyki.

Wszyscy,  którzy zaangażowali się w pracę wykonania plakatu klasowego, otrzymują zapowiedzianą nagrodę – dzień wolny od sprawdzianów, kartkówek oraz  pytania i będzie  to dzień  15.11. 2021r. Autorzy najlepszych prac zostali wyróżnieni także dyplomem.

Gratuluję i dziękuję  za zaangażowanie uczniom i nauczycielom.

Edyta Kucharska