Dzień Życzliwości

Z okazji Dnia Życzliwości i Pozdrowień wychowawcy poszczególnych klas przeprowadzili wybory na najżyczliwsze osoby w oddziałach. Tytuł Najżyczliwszej osoby w klasie otrzymali: 4a Maja Klimkowska, 4b Mikołaj Karpiuk, 4c Julia Horajecka, 5a Nikola Nowak, 5b Agata Szymańska, 5c Lidia Grab, 6a Izabela Jankowska, 7a Hanna Nosko, 7b Nikola Litwińczuk, 7c Jakub Karpiuk, 7d Weronika Wysocka, 8a Zuzanna Wiśniewska, 8b Jakub Szustakowski, 8c Marcel Baj i 8d Paweł Gumieniak. Gratulujemy i dziękujemy za to, że prezentujecie wzorowe wartości i stanowicie godny przykład do naśladowania dla swoich koleżanek i kolegów.

Uczniowie wyróżnieni za stworzenie hasła promującego życzliwość to: Dominika Ciemięga z klasy 4b, Marcel Filipczuk, Oliwier Kasperkiewicz z klasy 5a, Ewa Kudyk z klasy 5c, Mateusz Bodnar, Dawid Brzyski, Karol Stadnicki, Natalia Trzustkowska z klasy 6a, Alicja Lipska, Eliza Poninkiewicz z klasy 8a. Gratulujemy…Wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie dziękujemy.