Bezpieczna zabawa to jest podstawa!!!

Zbliżające się ferie zimowe to czas wyjazdów i aktywnego wypoczynku naszych uczniów.
Z tej okazji 25 stycznia na zaproszenie pani Agnieszki Wojtiuk i Joanny Grzeszczuk gościliśmy w naszej świetlicy strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Hrubieszowie.
Uczniowie pod czujnym okiem panów Grzegorza, Sebastiana i Huberta dowiedzieli się o zasadach bezpiecznego spędzania czasu wolnego podczas ferii. Każdy z uczniów miał okazję poznać sposoby udzielania pierwszej pomocy oraz zachowania się w sytuacji zagrożenia życia i zdrowia. Bardzo ważnym elementem spotkania była możliwość wzięcia czynnego udziału w zajęciach – ćwiczenia przeprowadzania sztucznego oddychania na fantomie, opatrywanie ran i urazów. Taka wiedza i umiejętności ratują życie.
Dziękujemy bardzo serdecznie OSP Hrubieszów za przekazaną wiedzę ze szczyptą humoru.
Wszystkim uczniom życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku.