Konkursy i sukcesy

W ostatnim tygodniu nauki rozstrzygnięto etap szkolny ogólnopolskiego konkursu plastyczno-literackiego „Szczęśliwe chwile, szczęśliwy dzień, szczęśliwe życie”, pod patronatem ZTU.
Przebieg kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł” w Szkole Podstawowej Nr 1 w Hrubieszowie, koordynują panie pedagog Marta Kuczyńska i Anna Karkuszewska , które przed przesłaniem prac na konkurs ogólnopolski, wyłoniły laureatów konkursu na etapie szkolnym, przyznając nagrody i dyplomy następującym uczniom:
1.Lena Niźnikowska, kl. IIc
2.Karolina Danilczuk, kl. IIIa
3.Paula Wilczyńska, kl. IIIa
4. David Keneth, kl. Ia
5. Gabriela Osmańska, kl. IIIb
6. Julia Kiszel, kl. IIIb
7.Nikola Pietryna, kl. IVb
8.Marcin Lackowski, kl. Va
Swoje nagrody i dyplomy odebrali laureaci ogólnopolskiego konkursu „Wehikuł czasu”, który przebiegał pod patronatem ZTU’2020r. Byli to następujący uczniowie:
1.Lena Niźnikowska, kl. IIc
2.Mikołaj Karpiuk, kl. IIIb
3.Dominik Kowalczuk, kl. IVb
4. Jakub Chomiak, kl. VIIc
Uczniowie otrzymali dyplomy, książki i plecaki.
Nagrody i pamiątkowe certyfikaty za projekt nagrodzony w ramach ogólnopolskiej Akademii Szkolnych Liderów Przyszłości odebrały uczennice:
1.Stefania Suchecka, kl. VIc
2. Wiktoria Najfeld, kl. VIId
3. Aleksandra Szymko, kl. VIIIb
Dziewczęta otrzymały certyfikaty, gry planszowe oraz głośniki
z logo programu „Myślę Pozytywnie”.
Gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów i trzymamy kciuki za pomyślne wyniki w ogólnopolskim etapie konkursu „Szczęśliwe chwile…”, którego rozstrzygnięcie nastąpi 31 sierpnia 2021r.