Międzynarodowy Dzień Kropki

15 września obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Kropki – święto kreatywności i talentów. Z tej okazji została przygotowana tematyczna gazetka, a uczniowie i nauczyciele założyli ubrania w kropki. W klasach oglądaliśmy historię o małej dziewczynce, która dzięki zwykłej kropce i niezwykłej nauczycielce zaczęła wierzyć w siebie. Tworzyliśmy kropkowe dzieła sztuki oraz wykonywaliśmy pamiątkowe zdjęcia w fotobudce, którą przygotowała jedna z uczennic wraz z rodzicami. To święto udowodniło nam, że każdy z nas jest artystą – tylko trzeba w siebie uwierzyć.

Z okazji Dnia Kropki został także ogłoszony konkurs „Zamień kropkę w arcydzieło”. Na prace uczniów z klas 1 – 8 czekamy do 22 września (piątek). Szczegółowe informacje u wychowawców klas.