Rozstrzygnięcie konkursu ,,Bezpieczne Korzystanie z Internetu”

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu na ulotkę promującą bezpieczne korzystanie z Internetu, który odbył się w naszej szkole. Cieszymy się z zaangażowania wszystkich uczestników i trudów, jakie włożyli w tworzenie edukacyjnych projektów. Oceniając prace, komisja konkursowa kierowała się różnorodnością, kreatywnością oraz przekazem edukacyjnym.
Zwycięzcy Konkursu:
I miejsce: Ewa Kudyk klasa 7c
II miejsce: Anika Swatowska klasa 6b
III miejsce: Remigiusz Dziadosz klasa 5a
Wyróżnieni: Nikola Koszałka klasa 7b, Oliwia Szabat klasa 7b, Jan Podgórski klasa 7b, Kamil Klocek klasa 6b.
Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom i wyróżnionym uczestnikom. Wasze prace nie tylko wyróżniały się kreatywnością, ale również przekazały istotne informacje dotyczące bezpiecznego korzystania z Internetu. Dziękujemy za zaangażowanie i chęć podniesienia świadomości społeczności szkolnej na temat cyberbezpieczeństwa.
Zwycięzcom gratulujemy nagród, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i zachęcamy do kontynuowania edukacji na temat bezpiecznego korzystania z Internetu.
Konkurs został zorganizowany w ramach obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu przez pedagoga szkolnego Annę Karkuszewską. Nagrody ufundowała Gmina Miejska Hrubieszów.