Dzień Kota

Dnia 17.02.2020 r. zajęcia i zabawy w oddziale przedszkolnym zdominowała  tematyka  związana z obchodami Światowego Dnia Kota. Przedszkolaki zmieniły się tego dnia w kociaki. Dzieci uczyły się w jaki sposób opiekować się tymi zwierzętami, zapoznawały się z kocimi obyczajami oraz sposobami pielęgnacji kotów. Uczestniczyły w różnorodnych „kocich zabawach”, śpiewały lubianą przez wszystkie dzieci piosenkę „My jesteśmy kotki dwa”, brały udział w kocich konkursach: „Zwijanie kłębka wełny”, „Picie mleka”. Na zakończenie wykonały pracę plastyczną której tematem był nasz czworonożny przyjaciel kot. Dla przedszkolaków był to dzień pełen wrażeń i ciekawych, nowych doświadczeń. Wszystkie dzieci wspaniale się bawiły i za wspólnie spędzony czas otrzymały dyplom.