Dzień Pizzy

W dniach 7-8 lutego 2023r. w ramach Międzynarodowego Dnia Pizzy w Szkole Podstawowej Nr 3 w Hrubieszowie odbyły się warsztaty kulinarne zorganizowane przez Młodzieżową Radę Miejską. W zajęciach brali udział uczniowie klas 4-8 ze wszystkich szkół podstawowych  z terenu miasta. Głównym sponsorem warsztatów była Restauracja Gniecki z Hrubieszowa. Spotkanie miało na celu: współpracę i integrację młodzieży, wymianę zdolności i doświadczeń kulinarnych, a przede wszystkim dobrą zabawę. Pomocą i radą młodej i zdolnej młodzieży służyli nauczyciele i uczniowie ze Szkoły Gastronomicznej w Hrubieszowie. Wspólny czas na robieniu pizzy upłynął szybko i przyjemnie. Serdecznie dziękujemy wszystkim za pomoc i współpracę.