WYCIECZKA DO LUBLINA

28 września 2021r. uczniowie klas: 2a, 3a, 3b, 3c wzięli udział w jednodniowej wycieczce do Lublina. Opiekę nad uczniami sprawowały panie: Joanna Bartnik, Renata Paczała, Jolanta Podlewska, Katarzyna Sztuk, Iwona Kalbarczyk.

Pierwszym punktem programu było zapoznanie się z historią Zamku Królewskiego. Następnie obeszliśmy Rynek Starego Miasta oraz podziwialiśmy panoramę Lublina z Wieży Trynitarskiej. Kolejnym punktem wycieczki było zwiedzenie Katedry i przejście reprezentacyjną ulicą Lublina – Krakowskim Przedmieściem. Niezapomniane chwile dzieci spędziły w Muzeum Wsi Lubelskiej. Na zakończenie wycieczki wędrowaliśmy alejkami Ogrodu Botanicznego UMCS.
          Pomimo późnego powrotu, wszyscy pełni wrażeń i bardzo zadowoleni wrócili w objęcia oczekujących rodziców.