KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZY STROIK WIELKANOCNY, KIERMASZ I NOWE ZABAWKI DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ

Przed świętami wielkanocnymi panie Paulina Seweryn, Joanna Sawicka i Agnieszka Hałasa ogłosiły konkurs na Najpiękniejszy stroik wielkanocny. Komisja konkursowa doceniła przede wszystkim samodzielność wykonania i nagrodziła dzieła następujących uczniów:

I miejsce – Julia Momot z klasy 1a,
II miejsce – Urszula Nowak z klasy 2b,
III miejsce – Natalia Balcer z klasy 1a.

Wyróżnienia otrzymali:
Fabian Dec z klasy 1a,
Lena Cierech z klasy 1a,
Karol Stadnicki z klasy 6a.

Pozostałe dzieci, które wzięły udział w konkursie, otrzymały pamiątkowe podziękowania.

W dniach 12-13 kwietnia panie ze świetlicy szkolnej zorganizowały Kiermasz Wielkanocny, podczas którego można było za symboliczną kwotę nabyć dowolny stroik. Zebrane pieniądze przekazały na zakup nowych, drewnianych zabawek do świetlicy szkolnej – przychodni/lecznicy dla zwierząt oraz kawiarni.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu oraz ich rodzicom za zaangażowanie i przekazanie prac na kiermasz. Dziękujemy również wszystkim, którzy zakupili stroiki. Dzięki Wam doposażyliśmy świetlicę szkolną.