Klasa 3a na zajęciach integracyjnych

20.12.23r. uczniowie klasy 3 a brali udział w integracyjnych zajęciach związanych ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia w Powiatowym Zespole Placówek Szkolno – Wychowawczych w Hrubieszowie. Mieli możliwość współpracy i wspólnej zabawy ze swoim rówieśnikami z tej placówki. Były bombki, gwiazdki, serduszka, aniołki, a przede wszystkim modele choinek 3D. Wszystkie elementy uczniowie ozdabiali według własnej inwencji twórczej. Słuchali podczas pracy znanych i mniej znanych kolęd. Czas upłynął uczestnikom niepostrzeżenie dzięki atrakcyjnej formie zajęć przygotowanej przez pana Pawła Nowaka, za co Panu serdecznie dziękują. Słowa wdzięczności kierują również do pani Kingi Cierech oraz Małgorzaty Waszyńskiej, dzięki którym doszło do tego spotkania. Szczególne podziękowania składają również paniom wychowawczyniom, ich wychowankom, którzy zechcieli wziąć w nim udział, a przede wszystkim paniom dyrektorkom placówki, pani Katarzynie Lachowskiej oraz pani Edycie Targońskiej, które umożliwiły taką niezapomnianą w niej wizytę.