Wizyta przygotowawcza w ramach projektu Erasmus+

W dniach 24.01.-26.01. 2024 odbyła się wizyta przygotowawcza w Hiszpanii w ramach projektu ERASMUS+ „Hola España! Rozwijanie kompetencji uczniów Szkoły Podstawowej im. B. Prusa w Hrubieszowie”, nr projektu: 2023-1-PL01-KA122-SCH-000119355. Podczas wizyty nauczyciele odwiedzili Centro Ave Maria Vistillas, szkołę z ponad stuletnią historią, w której nasi uczniowie realizowali będą swój plan mobilności. Wizyta przygotowawcza służyła organizacji mobilności uczestników projektu Erasmus+ i ustaleniu szczegółowego programu wyjazdu do Granady. Nauczyciele mieli możliwość poznania warunków panujących w szkole, omówiono program mobilności oraz sprawy związane z zakwaterowaniem i logistyką pobytu uczestników projektu w Hiszpanii. Program realizowany przez uczniów obejmuje również część kulturową w związku z tym nauczyciele w czasie pobytu mieli możliwość zobaczenia najpiękniejszych miejsc Granady.

Projekt możemy realizować dzięki wsparciu pani Marty Majewskiej – Burmistrz Miasta Hrubieszowa oraz Hrubieszów Miasto z Klimatem, za co serdecznie dziękujemy.