KONKURS „MÓJ SPORTOWY WYCZYN”

Drodzy Uczniowie, już niebawem Wasze święto – Dzień Dziecka! W związku z przypadającym       1 czerwca świętem połączonym w naszej szkole z Dniem Sportu, organizujemy konkurs promujący aktywność fizyczną – „Mój sportowy wyczyn”. Uprawiasz sport? Potrafisz wykonywać triki (z wykorzystaniem piłki, roweru, hulajnogi, deskorolki, łyżworolek itp.)? Chcesz zaprezentować swoje zdolności i sprawność ruchową? Koniecznie weź udział!
REGULAMIN KONKURSU
Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów z podziałem na dwie kategorie wiekowe:
KATEGORIA I – KLASY 1-3 oraz ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY
KATEGORIA II – KLASY 4-8
Oceniane będą:
– poziom sprawności fizycznej,
– oryginalność wykonania.
Film powinien przedstawiać wyczyn sportowy w zakresie: jeździectwa, sztuk walki, wspinaczki, parkour, piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, piłki ręcznej, gimnastyki, akrobatyki, pływania, jazdy na rowerze, jazdy na deskorolce, jazdy na hulajnodze, jazdy na łyżworolkach lub wrotkach itp.
Czas nagrania nie powinien przekraczać 2 minut.
Mile widziane powiązanie aktywności fizycznej ze świętowaniem Dnia Dziecka.
Nagranie należy przesłać poprzez szkolny profil na Facebooku do wtorku 2.06.2020 roku. Nagrania zostaną opublikowane na szkolnym Facebooku, a ilość POLUBIEŃ zadecyduje o wygranej. Przewidziane nagrody dla zwycięzców z każdej kategorii.
Ogłoszenie wyników nastąpi po powrocie uczniów do szkoły.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu ogłoszenia oficjalnych wyników.
PRZESŁANIE FILMU JEST RÓWNOZNACZNE Z WYRAŻENIEM ZGODY NA UDOSTĘPNIENIE                 I WYKORZYSTANIE WIZERUNKU.