Laureaci szkolnego etapu konkursu „Nie czas na nudę…”Zachowaj Trzeźwy Umysł’2022

Dnia 23.06.2022r. rozstrzygnięto szkolny etap ogólnopolskiego konkursu plastyczno-literackiego pt. „Nie czas na nudę…”, przebiegającego pod patronatem kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”. Wzorem lat ubiegłych, przed wysyłką wszystkich prac plastycznych i literackich na etap ogólnopolski konkursu, komisja konkursowa nagrodziła prace uczniów w kategorii klas I-III oraz IV-VIII. Laureatami szkolnego etapu konkursu zostali w tym roku uczniowie:
w klasach I-III:
1. Pola Pachniewska z kl. Ia
2. Agata Rojek z kl. Ia
3. Nina Lewandowska z kl. Ib
4. Jagoda Szczepanik z kl. IIa
5. Martyna Jasic z kl. IIIa
6. Nina Niźnikowska z kl. IIIc
w klasach IV-VIII:
1.Nikola Pietryna z kl. Vb
2.Nikola Dorosz z kl. Vc
3.Ewa Kudyk z kl. Vc
4. Patrycja Bałszan z kl. VIIa
5. Paweł Karkuszewski z kl. VIIIc
Gratulujemy nagrodzonym uczniom i trzymamy kciuki za prace wszystkich uczniów, które już są w drodze do organizatora konkursu, Stowarzyszenia Producentów i Dziennikarzy Radiowych
w Poznaniu.
Koordynatorzy ZTU w SP Nr 1 w Hrubieszowie: Marta Kuczyńska