KONKURS NA DZIEŃ DZIECKA „Wizje przyszłości – Konkurs dla małych genialnych umysłów”

Opis konkursu: BMW Best Auto Lublin i Platinum Motor Lublin mają przyjemność zaprosić wszystkie dzieci i młodzież do udziału w wyjątkowym konkursie z okazji Dnia Dziecka – „Wizje Przyszłości:. Naszym celem jest odkrycie małych genialnych umysłów, które mają wyjątkowe pomysł i idee dotyczące przyszłości motoryzacji, zrównoważonego rozwoju i ekologii. W konkursie do 15 roku życia mogą wziąć udział dzieci i młodzież.
Uczestnicy zostaną podzieleni na kategorie wiekowe:
I kat. do 8 lat
II kat. 8 – 11 lat
III kat. 12 – 15 lat
Każde dziecko będzie miało możliwość przedstawienia swojej wizji przyszłości w dowolnej formie, takiej jak rysunek, opowiadanie, prezentacja multimedialna lub model. Zachęcamy dzieci do wykorzystania swojej kreatywności i fantazji, aby przedstawić nam swoje innowacyjne pomysły na pojazdy przyszłości, ekologiczne rozwiązania transportowe i inicjatywy społeczne.
Nasz zespół ekspertów z BMW Best Auto Lublin i Platinum Motor Lublin oceni wszystkie zgłoszenia pod kątem oryginalności, kreatywności i zgodności z ideą zrównoważonego rozwoju.
Wyłonimy trzech laureatów, którzy otrzymają atrakcyjne nagrody.
1. Dzień pt. „Oczami Prezesa BMW Best Auto Lublin”, wraz z możliwością zobaczenia jak funkcjonuje salon oraz cała struktura salonu firmy BMW Best Auto Lublin.
2. Dzień w Platinum Motor Lublin – dziecko otrzyma wyjątkową okazję spędzenia dnia na torze żużlowym, obserwując treningi i spotykając się bezpośrednio z zawodowymi żużlowcami.
3. Zestaw gadżetów BMW i Platinum Motor Lublin z autografami całej drużyny żużlowej oraz sesja zdjęciowa!
Ponadto wszystkie zgłoszenia zostaną zaprezentowane na specjalnej wystawie w BMW Best Auto Lublin oraz Platinum Motor Lublin, aby podzielić się wizjami przyszłości naszych młodych talentów z naszymi klientami i społecznością.
Pragniemy zainspirować dzieci do myślenia o przyszłości, innowacjach i zrównoważonym rozwoju, a także uhonorować ich wyobraźnię i kreatywność. Z tego powodu BMW Best Auto Lublin oraz Platinum Motor Lublin organizują ten niezwykły konkurs, aby wspierać i celebrować Dzień Dziecka.
Termin składania zgłoszeń: do 15 czerwca 2023 roku.
Ogłoszenie wyników: 19 czerwca 2023 roku.

Regulamin konkursu „Wizje Przyszłości – Konkurs Dla Małych Genialnych Umysłów”
1. Organizatorzy
1.1 Konkurs „Wizje Przyszłości – Konkurs Dla Małych Genialnych Umysłów” jest organizowany przez BMW Best Auto Lublin oraz Platinum Motor Lublin (dalej zwani Organizatorami)
2. Warunki uczestnictwa
2.1 Konkurs jest otwarty dla dzieci, z podziałem na trzy kategorie wiekowe:
I kat. do 8 lat
II kat. 8 – 11 lat
III kat. 12 – 15 lat
*Wymagane jest, aby dzieci zamieszkiwały na terenie Polski.
2.2 Uczestnictwo w konkursie jest bezpłatne i nie wymaga zakupu żadnych produktów ani usług.
3. Zgłoszenia
3.1 Uczestnicy konkursu mogą zgłosić swoją wizję przyszłości w dowolnej formie, takiej jak rysunek,
opowiadanie, prezentacja multimedialna lub model.
3.2 Zgłoszenie można przesłać pocztą tradycyjną, mailowo lub dostarczyć osobiście do siedziby
organizatorów.
3.3 Zgłoszenie musi zawierać
– Imię i Nazwisko dziecka
– Wiek
– Adres zamieszkania
– Numer telefonu kontaktowego do opiekuna prawnego/rodzica
– Zgodę rodzica/opiekuna prawnego na udział w konkursie
4. Ocena zgłoszeń
4.1 Zgłoszenia będą ocenianie pod względem oryginalności, kreatywności oraz zgodności z ideą
zrównoważonego rozwoju.
4.2 Oceny dokona zespół ekspertów z BMW Best Auto Lublin oraz Platinum Motor Lublin
4.3 Decyzje zespołu ekspertów są ostateczne i niepodważalne.
5. Nagrody
5.1 Konkurs przewiduje trzy nagrody:
– Dzień pt. „Oczami Prezesa BMW Best Auto Lublin” – możliwość zobaczenia i zarządzania siedzibą salonu oraz strukturami firmy, wraz z poznaniem funkcjonowania salonu.
– Dzień w Platinum Motor Lublin – dziecko otrzyma wyjątkową okazję spędzenia dnia na torze żużlowym.
– Zestaw gadżetów BMW Best Auto oraz Platinum Motor Lublin z autografami zawodników i sesja zdjęciowa.
5.2 Nagrody nie podlegają wymianie na inne produkty ani ich wartość nie jest wypłacana w gotówce.
6. Wystawa
6.1 Wszystkie zgłoszenia będą zaprezentowane na specjalnej wystawie w BMW Best Auto Lublin oraz Platinum Motor Lublin.
6.2 Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do korzystania ze zgłoszeń na potrzeby promocji konkursu i działań marketingowych.
7. Ochrona danych osobowych
7.1 Dane osobowe uczestników konkursu będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji konkursu.
7.2 Organizatorzy zapewniają poufność danych osobowych i zobowiązują się do przetwarzania ich zgodnie z obowiązującymi przepisami.

cfakepathkarta_zgloszeniowa.pdf (bmw-bestauto.pl)