NAGRODZONY SUKCES

W dniu 12.06.2023 uczniowie klasy 8a Szkoły Podstawowej nr 1 w Hrubieszowie uczestniczyli w uroczystości rozdania nagród w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez ZTU pod nazwą ,,Nie czas na nudę”, w którym jako klasa i autorzy konkursowego filmu zostaliśmy laureatami. Wszyscy czujemy się rodzicami sukcesu bo każdy z nas dołożył do realizacji filmu swój pomysł i zaangażowanie, a zachęciła nas do pracy nasza wychowawczyni, pani Małgorzata Greszeta.
Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody indywidualne, a dla szkoły zdobyliśmy zestaw nagłośnieniowy o wartości 2000 zł. ufundowany przez Gminę Miejską Hrubieszów oraz zestaw gier planszowych do wykorzystania podczas zajęć wychowawczych czy świetlicowych. Zostawiamy szkole po sobie pamiątkę.
Niezwykle miło zostaliśmy przyjęci w UM przez Burmistrz Miasta panią Martę Majewską, gdyż podjęto nas poczęstunkiem, chwilą rozmowy oraz wspólnym oglądaniem zwycięskiego filmiku. Jesteśmy z siebie dumni.
Gratulujemy również kolegom z SP nr 2, którzy towarzyszyli nam w tym uroczystym wydarzeniu.