Zimowisko szkolne

Z myślą o dzieciach i młodzieży lubiących aktywnie spędzać wolny czas, przeprowadziliśmy w naszej szkole ferie zimowe.
Ferie rozpoczęliśmy 30 stycznia. Tego dnia w szkole odbyło się wstępne przygotowanie do wyjazdu na narty, przygotowanie polegało na zapoznaniu się z zasadami i bezpieczeństwem na stoku, przygotowanie sprzętu narciarskiego, a także początkujący adepci narciarstwa odbyli pierwsze zajęcia na ,,oślej łączce”.
Następnego dnia wyruszyliśmy do Jacni, gdzie uczniowie pod okiem instruktorów: Andrzej Podlewski, Tomasz Lenard oraz Tomasz Magdziak, doskonalili umiejętności narciarstwa zjazdowego. Ostatni dzień zimowiska spędziliśmy również na sportowo, uczestnicząc w grach i zabawach, a podsumowaniem zajęć była słodka niespodzianka dla wszystkich uczestników.
Nasze zajęcia nie mogły by się odbyć bez wsparcia finansowego ze strony Urzędu Miasta w Hrubieszowie, za co w imieniu naszym oraz naszych uczniów serdecznie dziękujemy.