Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

Skończył się kolejny rok szkolny i przyszły zasłużone, wyczekiwane przez wszystkich, wakacje. Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego Pani Dyrektor Edyta Kucharska podziękowała uczniom za wysiłek, pracę oraz zaangażowanie, które włożyli w rozwijanie swoich umiejętności i poszerzenie wiedzy. W tym roku szkolnym aż 89 uczniów naszej szkoły odebrało świadectwo z wyróżnieniem. W szczególny sposób, za swoją pracę, zostali wyróżnieni uczniowie klas 8 z najwyższą średnią ocen: Paweł Stankiewicz (średnia 5,80), Oliwia Kisielewicz (średnia 5,72)  i Oliwia Mączka (średnia 5,72). Uczniowie Ci otrzymali nagrody od wiceburmistrza miasta Pana Pawła Wojciechowskiego, który w tym dniu towarzyszył naszej społeczności szkolnej w uroczystościach zakończenia roku szkolnego. Uczeń klasy 8a Paweł Stankiewicz odebrał także nagrodę dla „Super Ucznia”. Natomiast nagrodę „Super Sportowca” otrzymał Karol Krajewski z klasy 6a.

Pani Dyrektor podziękowała za pracę, cierpliwość i oddanie wszystkim nauczycielom oraz pracownikom szkoły. Szczególne podziękowania złożyła na ręce nauczycielek odchodzących na emeryturę – Pani Jolanty Korkosz i Pani Jolanty Podlewskiej. Słowa podziękowania Pani Edyta Kucharska skierowała także w stronę rodziców, dziękując za ich pomoc i życzliwość. Na zakończenie Pani Dyrektor życzyła wszystkim wspaniałych i pełnych radości wakacji: „Odpocznijcie, cieszcie się każdą chwilą i wróćcie w nowym roku szkolnym z nową energią i gotowością do podjęcia kolejnych wyzwań.”