Zapraszamy uczniów do udziału w ogólnopolskich konkursach profilaktycznych pod patronatem Zachowaj Trzeźwy Umysł.

Okres wakacyjny sprzyja twórczości i obfituje w wolny czas. Dlatego oferujemy uczniom udział w ciekawych konkursach profilaktycznych pod patronatem ZTU.

W 2020 roku uczniowie mogą wziąć udział w 3 konkursach indywidualnych:
-Wehikuł czasu – konkurs plastyczno-literacki,
-Rozwiąż krzyżówkę – konkurs krzyżówkowy,
-Sport to zdrowie – pocztówka dla przyjaciela – konkurs pocztówkowy.

Wprowadzono możliwość wysyłania prac konkursowych drogą elektroniczną. Dzięki temu uczniowie mogą przygotować swoje prace w domu, zrobić zdjęcie telefonem i wysłać na adresy e-mail:
Konkurs Wehikuł czasu – e-mail: wehikul@trzezwyumysl.pl
Konkurs Rozwiąż krzyżówkę – e-mail:  krzyzowka2020@trzezwyumysl.pl
Konkurs Sport to zdrowie – pocztówka dla przyjaciela
– e-mail: pocztowka@trzezwyumysl.pl

2. Przedłużono terminy przysyłania prac na konkursy Wehikuł czasu, Rozwiąż krzyżówkę oraz Sport to zdrowie – pocztówka dla przyjaciela do 30 września 2020 roku.

Zachęcamy do wykonania i przesłania prac pod wskazany adres email, w zależności od wybranego konkursu. Załączamy regulaminy wszystkich konkursów oraz wzory zgody rodzica, niezbędnej do udziału w każdym z wymienionych konkursów. Do pobrania także wersja pdf krzyżówki i pocztówki dla przyjaciela. Powodzenia!

Konkurs-krzyzówkowy

pocztowka_DIY

regulaminy_aktualizacja_20.04.2020

Wyrażenie-zgody-na-udział-w-konkursie-Rozwiaż-krzyżówkę